Ten 1 sposób pomógł już tysiącom mężczyzn odzyskać sprawność seksualną

– obawa przed łamaniem tabu nie pozwala mówić o nim głośno?

fot. pixabay.com

Czy zauważyłeś, że zewsząd otaczają Cię reklamy cudownych kosmetyków i preparatów na siwiejące włosy, wiotczejącą skórę i spowolniony po czterdziestce metabolizm?

Czy jednocześnie masz wrażenie, że wśród haseł obiecujących młody i promienny wygląd, producenci zapomnieli o jednym – jakże ważnym problemie zdrowotnym – który na pierwszy rzut oka pozostaje niezauważony, a codziennie zmagają się z nim setki tysięcy mężczyzn na całym świecie

Problemie, który w niezaprzeczalny sposób wpływa na Twoją pewność siebie, a przede wszystkim …

uniemożliwia zaspokojenie podstawowych potrzeb fizjologicznych oraz osiągnięcie fizycznej i emocjonalnej przyjemności?

Cóż, nie zapomnieli.

Po prostu nie wiedzą, JAK o nim mówić!!

Dlatego przyznam Ci rację, że o problemie zaburzeń funkcji seksualnych słyszy się zdecydowanie zbyt mało, a mogą one przecież uprzykrzyć życie tak samo dotkliwie, jak każda inna choroba i dysfunkcja! 

Dlatego jeśli:

 • poziom Twojej satysfakcji seksualnej zauważalnie się obniżył,
 • zauważyłeś u siebie pierwsze problemy z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji, przedwczesnym wytryskiem lub obniżonym libido,
 • z melancholią wspominasz czasy, gdy czułeś się, jak „młody Bóg”,
 • coraz częściej unikasz zbliżeń ze swoją partnerką ze strachu przed rozczarowaniem,
 • Twoje myślenie na własny temat zdominował wstyd i zażenowanie,
 • odczuwasz ogólny spadek energii i sił witalnych, a także nienaturalnie szybko się męczysz,
 • ponadto krępujesz się wizyty u lekarza lub w aptece...

Czytaj dalej ⇓⇓⇓

Dla wielu mężczyzn z zaburzeniami potencji, ich problem to temat na tyle intymny, że sama myśl o przyznaniu się do niego (nawet przed samym sobą) stanowi źródło skrępowania, wstydu i zażenowania.

Nic dziwnego

Po prostu – my mężczyźni mamy tendencję do ukrywania swoich problemów przed światem. Przekonujemy siebie i innych, że sami damy sobie radę.

Jednak nie powinno tak być 

Jeśli problem zaburzeń funkcji seksualnych spędza Ci sen z powiek, prawdopodobnie poczujesz się bardziej komfortowo, gdy dowiesz się, jak ogromne rzesze mężczyzn na całym świecie współdzielą go z Tobą każdego dnia, lecz wstydzą się do tego przyznać!

Zastanawiasz się skąd mam tę pewność?

Odpowiedź jest banalnie prosta:

 • to naturalne procesy starzenia zachodzące w organizmie każdego mężczyzny po 40 roku życia

Do tego dochodzą czynniki takie jak:

 • stres i przemęczenie organizmu,
 • nieprawidłowa dieta, alkohol, papierosy,
 • zmniejszenie aktywności fizycznej,
 • spowolniona produkcja hormonów, a w konsekwencji – spadek libido i nastroju.

To czysta biologia.

Jej prawa kontrolują każdy organizm – niechciane procesy starzenia, zwykle nasilające się po przekroczeniu 40 roku życia, w końcu dosięgną każdego. Niestety, jak już wiesz, nie objawiają się jedynie zmarszczkami, dodatkowymi kilogramami i zadyszką… zupełnie nieproszone pojawiają się przede wszystkim w Twojej sypialni!!! 

Co więcej, to nie jest tylko Twój problem – Twoja potencja to również sprawa Twojej partnerki. Dlatego nie powinieneś go lekceważyć.

 Na szczęście, powrót do dawnej sprawności seksualnej jest możliwy – wystarczy przełamać tabu i sięgnąć po pomoc!

Powtarzając za Terencjuszem jego pełne mądrości słowa: „Nic co ludzkie nie jest mi obce”, naprawdę doskonale rozumiem to, że pragniesz:

 • cieszyć się swoją fizycznością - długimi, mocnymi erekcjami bez przykrych niespodzianek,
 • bez obaw pozwolić ponieść się chwili - w dowolnym momencie,
 • odzyskać pełnię sił fizycznych oraz pewność siebie,
 • w bezpieczny sposób zatroszczyć się o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne,
 • znów czerpać pełną przyjemność z bliskości ukochaną osobą.

Dlatego teraz zaprezentuję Ci 1 proste (i nieobciążające Twojej kieszeni) rozwiązanie, które pozwoli Ci nabrać nadziei na przyszłość. Po prostu…

CZYTAJ DALEJ

Aby uświadomić sobie, jak można zadbać w naturalny sposób o swoją potencję, najpierw należy zrozumieć sam mechanizm powstawania erekcji…

Garść faktów naukowych:

W normalnych okolicznościach (bez podniecenia) narządy płciowe utrzymywane są w stanie wiotkości dzięki nerwom współczulnym, które powodują zwężanie tętnic (oprócz wieńcowych) i powodują ograniczenie dopływu krwi do prącia.

fot. dephositphotos.com

Gdy dochodzi do aktywacji ośrodka erekcji znajdującego się w rdzeniu kręgowym (podczas podniecenia), następuje przewaga unerwienia układu przywspółczulnego (rozszerzającego naczynia) nad współczulnym (zwężającym naczynia).

Powoduje to wydzielanie tlenku azotu przez komórki śródbłonka i zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. W konsekwencji, tętnice rozszerzają się, ciśnienie w ciałach jamistych zwiększa się i zaczyna zalegać w nich krew – o objętości około 20, a nawet 30 razy większej niż zwyczajowe 8 mililitrów w spoczynku!

 Jednak aby proces ten działał skutecznie – potrzebny jest również testosteron, który odpowiada za Twoje libido, a co za tym idzie – wywołanie uczucia podniecenia, które rozpoczyna cały mechanizm erekcji. Niestety, z wiekiem ilość testosteronu spada, co może powodować pierwsze problemy z potencją.

Na szczęście, libido oraz sam mechanizm erekcji można stymulować, a nawet  – w pewnej mierze – przejąć nad nimi kontrolę.

W jaki sposób?

Przy wykorzystaniu naturalnych składników, które wzmagają działanie oraz produkcję enzymów i hormonów odpowiedzialnych za reakcje seksualne zachodzące w Twoim ciele.

Poznaj formułę Vigor On marki NUTRI 40+, która wyzwoli potencjał Twoich możliwości seksualnych:

Produkt wykorzystuje synergię zawartych w nim składników dla:

 • zwiększenia produkcji testosteronu i podniesienia libido,
 • lepszego ukrwienia penisa oraz intensyfikacji produkcji tlenku azotu w jego tkankach dla mocniejszych i dłuższych wzwodów,
 • a także blokowania enzymów (fosfodiesteraz), odpowiadających za wiotczenie członka.

Dzięki temu penis dłużej utrzymuje się w stanie erekcji, co zapewnia zwielokrotnione i wyraźniejsze doznania podczas zbliżenia. 

 Zwiększenie libido, ukrwienie prącia oraz stymulacja mediatorów w fazie usztywnienia powodują, że formuła Vigor On marki NUTRI 40+ ma tak wysoką skuteczność

100% naturalny skład
+ działanie porównywalne z “niebieską pigułką”

Oto jakimi właściwościami odznaczają się poszczególne składniki preparatu:

alfaketoglutaran L-argininy - substancja o jeszcze silniejszych właściwościach niż wolna forma arganiny. Zwiększa ukrwienie i miejscowo podnosi temperaturę skóry. Badania naukowe potwierdziły skuteczność suplementacji argininy u mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

owoc buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) 80% saponin - jego skuteczność we wzmacnianiu sprawności seksualnej została udowodniona naukowo. Wprowadzenie do organizmu ekstraktu z owocu buzydanka zawierającego duże ilości saponin, do złudzenia przypominających ludzkie hormony anaboliczne, stymuluje pracę układu endokrynnego mężczyzny. Wpływa to na podniesienie poziomu testosteronu, co przekłada się na wzwód i aktywność członka.

ziele owsa (Avena sativa) - należy do grupy silnych antyoksydantów, dzięki czemu chroni organizm przed stresem oksydacyjnym i zwiększa jego zdolność do regeneracji. W pozytywny sposób oddziałuje na hormony płciowe, zwiększając poziom testosteronu i libido.

muira puama (Ptychopetalum olacoides) - zapobiega przedwczesnym wytryskom, wzmacnia funkcje seksualne, pomaga utrzymać mocną i długotrwałą erekcję, a stosowany przez kobiety podnosi libido. Poza korzystnym oddziaływanie ekstraktu na układ endokrynny (m.in. produkcja testosteronu), charakteryzuje się także właściwościami antystresowymi.

korzeń pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium meyenii) - poprawia stan naczyń krwionośnych, dzięki czemu korzystnie wpływa na potencję i podnosi libido. Wspiera w zachowaniu dobrego samopoczucia, dzięki stymulacji produkcji endorfin. Udowodniono jego korzystne działanie na popęd płciowy, erekcję, produkcję spermy oraz ruchliwość plemników. Dzięki wysokiej zawartości pełnowartościowego białka i aminokwasów, wpływa na utrzymanie właściwej sprawności seksualnej (m.in. poprzez stymulację dopływu krwi do męskich i żeńskich organów płciowych) oraz zachowanie płodności.

korzeń żeń-szenia (Panax ginseng) - posiada wiele właściwości zwiększających możliwości organizmu, m.in. działa pobudzająco na układ nerwowy i pomaga w leczeniu zaburzeń erekcji. Związki aktywne zawarte w ekstrakcie podnoszą libido zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Zawarte w żeń-szeniu ginsenozydy zwiększają uwalnianie w organizmie tlenku azotu, który powoduje zwiększony napływ krwi do penisa

kofeina - wpływ kofeiny na podwyższenie ciśnienia krwi przyczynia się do lepszego ukrwienia wszystkich narządów, również rozrodczych, m.in. prącia, zapewniając dłuższą erekcję. Kofeina wpływa na efektywniejszą dystrybucję tlenu do wszystkich komórek ciała: dotleniony organizm funkcjonuje lepiej, co bezpośrednio przekłada się na lepsze możliwości seksualne.

owoc pieprzu czarnego (Piper nigrum) 95% piperyny - zawarta w nim bioperyna pośrednio wpływa na rozbudowę tkanki mięśniowej. Wzmaga również koncentrację i pogłębia gotowość psychiczną do dużego wysiłku fizycznego. Podnosi temperaturę ciała, przyspiesza metabolizm oraz poprawia krążenie krwi, korzystnie wpływając na ukrwienie tkanek.

cynk - jest istotnym mikroelementem wpływającym na zwiększenie produkcji plemników i sprawność seksualną. Suplementacja cynkiem podnosi również poziom wolnego testosteronu oraz innych hormonów płciowych niezbędnych dla prawidłowej potencji.

drożdże selenowe - biodostępność selenu z drożdży wzbogacanych jest aż o 1,5-2 razy wyższa niż selenu pochodzącego z innych źródeł! Co istotne, połowa całkowitej zawartości selenu w męskim organizmie, znajduje się w jądrach i nasieniu, wpływając w ten sposób na podtrzymanie sprawności seksualnej i płodności.

W 100% naturalny i bezpieczny preparat Vigor On marki NUTRI 40+:

 • podniesie poziom testosteronu i endorfin, co przełoży się na większe libido oraz lepsze samopoczucie psychiczne,
 • pozwoli Ci osiągnąć mocną i długą erekcję,
 • zwiększy grubość członka we wzwodzie,
 • przedłuży Twoją płodność, dzięki zwiększeniu ruchliwości plemników i jakości ejakulatu,
 • poprawi ogólną kondycję i wydolność fizyczną Twojego organizmu.

Ponadto:

 • jest łatwy do zażywania, dzięki wygodnej formie miękkich kapsułek,
 • składa się tylko z bezpiecznych, naturalnych składników,
 • oraz…

Właśnie teraz, możesz wybrać 1 z 3 dostępnych opcji w ramach oferty promocyjnej:

Formuła Vigor On marki NUTRI 40+ została stworzona przy współpracy z najwyższej klasy technologami po to, żebyś odzyskał młodzieńczą sprawność seksualną i znów czerpał spontaniczną radość z życia.

Jej korzystny wpływ na prawidłowy przebieg funkcji seksualnych został przetestowany przez Czytelników:

„Pierwsze problemy z erekcją pojawiły się po 43. urodzinach. Nie ukrywam, że moja pewność siebie podupadła, no i powstało nieprzyjemne napięcie w relacji z żoną. Wtedy sięgnąłem po wsparcie - Vigor On okazał się strzałem w dziesiątkę, bo dzięki temu, że pobudza produkcję testosteronu i endorfin, nie tylko pomógł mi odzyskać mocne erekcje, ale też dodał ogólnej siły fizycznej i psychicznej. A przy tym jest bezpieczny, mogę go stosować z moimi lekami na stawy” - Piotr, 43 l., Wrocław

„U mnie było inaczej. Potrafiłem osiągnąć erekcję, ale nie mogłem jej utrzymać. Przedwczesne wytryski stały się dużą przeszkodą, bo żona potrzebowała dłuższej stymulacji. Niby nigdy nic nie powiedziała, ale czułem, że coś jest nie tak. To właśnie ona kupiła mi Vigor On i nawet zaczęła łykać ze mną, żeby pobudzić swoje libido. Proszę sobie wyobrazić, że jesteśmy już po pięćdziesiątce… zresztą, zachowam to dla siebie. Po prostu zachęcam, żeby spróbować.” - Marek, 59 l., Włocławek

Czy chcesz do nich dołączyć?

TAK, chcę wypróbować
formułę Vigor On

Zdrowia życzę,
Jean-Marc Dupuis

PS Ważna informacja: Pamiętaj, że przyjmowanie preparatu Vigor On jest w pełni bezpieczne, ponieważ zawiera  on tylko naturalne składniki w postaci ekstraktów roślinnych, minerałów i aminokwasów o najwyższej biozgodności z ludzkim organizmem.

ZAMAWIAM

Vigor On

suplementacja na 1 mc
(1 x 60 kapsułek)

99,00 PLN 67,00 PLN

+ koszt przesyłki (15,90 zł)

Vigor On

suplementacja na 3 mce
(3 x 60 kapsułek)

297,00 PLN 187,00 PLN

 • dzienny koszt kuracji tylko 2 zł

 + przesyłka GRATIS 

Vigor On

suplementacja na 6 mcy
(6 x 60 kapsułek) 

594,00 PLN 349,00 PLN

 • dzienny koszt kuracji tylko 1,87 zł

 + przesyłka GRATIS 

Brak produktu w magazynie. Wybierz inny produkt lub zrób zakupy za jakiś czas.
Produkt wybrany do zamówienia: Vigor On (60 kapsułek) - 3 op.
187 PLN + przesyłka GRATIS
+ eBook "Prawdziwy sekret męskiego libido"
Krok 1 Podaj swoje dane kontaktowe

Potwierdzamy złożenie zamówienia.

Nasz zespół za chwilę rozpocznie kompletowanie Twojej przesyłki.

Dziękujemy i zachęcamy do dalszych zakupów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@directmedia.com.pl.

 

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, napisz do nas na adres kontakt@directmedia.com.pl

Przykro nam, ale nie udało się zrealizować Twojej płatności.

Spróbuj ponownie, a w przypadku dalszych trudności skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@directmedia.com.pl

Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-003 Białystok, ul. Sienkiewicza 81/3 lok. 200
KRS 0000445450 – Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 10 000 zł
Tel. 85 733 91 04 (pn. – pt. 08:00 – 16:00)