Nie pozwól, by zaburzenia tarczycy zrujnowały Twoje zdrowie!

Poznaj szybkie, proste i skuteczne metody! 

Czy obserwujesz u siebie – lub u kogoś bliskiego – któryś z poniższych, pozornie błahych, objawów:

 • wypadanie włosów (więcej pojedynczych włosów na ubraniach, szczotce),
 • problemy skórne (przesuszona, swędząca skóra lub skłonność do wyprysków, słabsza kondycja cery),
 • wahania wagi (trudności ze schudnięciem mimo stosowania diet i ćwiczeń lub wręcz przeciwnie… zaskakujący spadek wagi),
 • gorsze samopoczucie psychiczne: trudności z koncentracją, narastające zmęczenie, wahania nastroju, nerwowość, rozdrażnienie…

Jeśli rozpoznajesz u siebie nawet jeden z tych objawów, czytaj koniecznie dalej…

Niestety: te objawy stanowią jedynie znaki ostrzegawcze, które wysyła nam zdesperowany organizm. Rozpaczliwie prosi on o pomoc, ponieważ wie, że zaburzenia tarczycy mogą mieć dla niego tragiczne konsekwencje.

Jakie? Przede wszystkim mogą to być:

 • zaburzenia pamięci (zaniki, uczucie niepewności, dezorientacja),
 • poważne problemy ze wzrokiem (np. podwójne widzenie),
 • znaczące obniżenie ciśnienia krwi,
 • poważne zaburzenia pracy serca,
 • a nawet śpiączka.

Jak tego uniknąć? Jak chronić tarczycę i naturalnymi sposobami wspierać jej prawidłowe funkcjonowanie?

 

Tarczyca pod Kontrolą

Korzystając ze sprawdzonych źródeł i opinii ekspertów powstał szczegółowy plan naturalnej ochrony przed zaburzeniami tarczycy – „Tarczyca pod Kontrolą” – jest on dostępny w postaci e-booków.

Pozwala on skutecznie chronić organizm, wykorzystując do tego w pełni naturalne, domowe metody prozdrowotne i triki żywieniowe, które pomogą wyregulować Twoje hormony

Jest to tzw. działanie na skróty, które umożliwia absolutnie każdemu – bez względu na wiek, płeć i przebyte choroby – skuteczne wspomaganie organizmu w ochronie przed niedoczynnością i nadczynnością tarczycy:

✗ Bez szukania po omacku (wszystkie informacje masz w jednym miejscu),

✗ bez wydawania dużych sum,

✗ z pozytywnymi zmianami w sposobie odżywiania i ze zwiększeniem aktywności fizycznej, co będzie miało dodatkowo korzystny wpływ na cały Twój organizm.

Przy pomocy kilku prostych trików i sprawdzonych metod Program „Tarczyca pod Kontrolą” jest w stanie skutecznie zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych objawów związanych z zaburzeniami tarczycy i wspomagać walkę z ich negatywnymi skutkami.

Ważne!

W oparciu o małe, niezauważalne zmiany organizm zostaje przestawiony w tryb lepszej kontroli nad tarczycą i automatycznego zapobiegania jej zaburzeniom. Jest dostrajany tak, aby bez większego wysiłku, minimalizował ryzyko jakichkolwiek dolegliwości tarczycy.

 

Do programu możesz mieć dostęp każdego dnia, nie będziesz musiał umawiać się na wizytę u lekarza aby znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania związane z tarczycą, a także…

…i, dzięki temu, chronić zdrowie w sposób prosty, skuteczny i dostępny absolutnie dla każdego.

Drogi Czytelniku, „Tarczyca pod Kontrolą” to program oparty całkowicie na naturalnych, prostych w zastosowaniu i bezpiecznych dla zdrowia metodach o potwierdzonej skuteczności. Ich wykorzystanie nie wymaga:

 • drastycznych drastycznych zmian w diecie,
 • częstych konsultacji z lekarzem,
 • wykańczających ćwiczeń, wysiłku i walczenia ze swoim organizmem.

Dzięki temu już dziś możesz:

Na własnych warunkach – świadomie i odpowiedzialnie – możesz zminimalizować ryzyko wystąpienia zaburzeń pracy tarczycy oraz kompleksowo wspomagać organizm w walce z niebezpiecznymi konsekwencjami jej niedoczynności i nadczynności.

Wystarczy, że przystąpisz do programu „Tarczyca pod Kontrolą” opracowanego przez zespół międzynarodowych ekspertów z obszaru badań nad niedoczynnością i nadczynnością tarczycy.

W ramach programu otrzymasz trzy poradniki, stworzone na podstawie dostępnych badań, analiz i konsultacji. Znajdziesz w nich porady, triki i sprawdzone metody przeciwdziałania zaburzeniom pracy tarczycy oraz ich niebezpiecznym dla zdrowia skutkom. Napisane prostym i zrozumiałym językiem informacje pozwolą Ci skutecznie chronić własne zdrowie każdego dnia:

Wszystko napisane protym, zrozumiałym językiem informacje, pozwolą Ci skutecznie chronić własne zdrowie każdego dnia. Bez wychodzenia z domu, bez konsultacji z lekarzem, bez zmiany diety, a także…

 • bez wydawania pieniędzy na częste wizyty, zabiegi czy konsultacje
 • z ograniczeniem stania w kolejkach do lekarzy i proszenia się o recepty
 • bez stosowania czasem zbędnych chemicznych leków i suplementów (mogących szkodzić na żołądek i wątrobę)
 • z pozytywnymi zmianami w swojej codziennej diecie
 • ze zwiększeniem swojej aktywności fizycznej

Wraz z nimi otrzymasz także specjalny, dedykowany…

Prezent o wartości 69 zł!

Jest to dodatkowy poradnik kulinarny „Co jeść przy chorobach tarczycy”. Znajdziesz w nim porady i przepisy na dania wspomagające i regenerujące pracę tarczycy.

Dzięki nim łatwo i szybko przygotujesz smaczne potrawy, które w naturalny sposób poprawią działanie Twojej tarczycy, pomogą jej produkować niezbędne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu hormony oraz wzmocnią Twoją odporność na choroby i problemy zdrowotne.

Jego rynkowa wartość wynosi 69zł, ale Ty możesz otrzymać go całkowicie za darmo! Wystarczy, że wykorzystasz 50% zniżki i zamówisz 3-tomowy program „Tarczyca pod kontrolą”!

Ale uwaga! Żeby otrzymać prezent w postaci wartego 69 zł poradnika kulinarnego „Co jeść przy chorobach tarczycy” i zamówić 3-tomowy program „Tarczyca pod kontrolą” z 50% zniżką musisz się pośpieszyć! Liczba dostępnych e-booków jest ograniczona.

Dlatego nie czekaj! Jak najszybciej…

Chroń swój organizm przed zaburzeniami pracy tarczycy, które mogą prowadzić do zaników pamięci, podwójnego widzenia, problemów z ciśnieniem, a nawet niewłaściwej pracy serca!

Otrzymujesz moją gwarancję

i_gwaracja100%

Moja gwarancja dla Ciebie: zależy mi, żebyś był zadowolony. A więc jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy – wystarczy, że powiadomisz nas o tym w ciągu 14 dni od otrzymania produktu.

Wypełnij poniższe pola i odbierz program Tarczyca pod kontrolą i Twój gratis

TAK, chcę otrzymać program Tarczyca pod kontrolą

Uzupełnij bezpieczny formularz rejestracji

Bezpieczny formularz rejestracji

Krok 1 Podaj swoje dane kontaktowe

Twoje dane są bezpieczne
Administratorem Twoich danych osobowych jest Direct Media Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku, a Twoje dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celu realizacji umowy i w wewnętrznych celach marketingowych Wydawnictwa. Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z treścią Klauzuli Informacyjnej o ochronie Twoich danych osobowych oraz Regulaminem i Polityką prywatności.
Krok 2 Wybierz formę płatności
Kraj zamieszkania (kraj opodatkowania):

Prosimy o wybór lub zmianę kraju, w którym posiadają Państwo stałe miejsce zamieszkania (siedzibę); podanie tych danych jest obowiązkowe w związku z wprowadzeniem zmian w rozliczeniu VAT z 1 stycznia 2015 r.

W zależności od wybranej opcji, zostaniesz przekierowany na stronę z płatnościami lub danymi do przelewu.

Dane do przelewu

Numer konta i odbiorca:
79 2490 0005 0000 4600 1757 5307
Direct Media Sp. z o.o.,
ul. Sienkiewicza 81/3/200, 15-003 Białystok.

Tytuł przelewu
Jan Kowalski
twój@email.pl TA014GLPZ00

Kwota przelewu
89.00 zł

Przy tym sposobie zapłaty email z linkami do pobrania publikacji (w formie pdf) wysyłany jest po otrzymaniu i zaksięgowaniu przez nas wpłaty – w ciągu 2-3 dni roboczych.

W adresie e-mail, na który ma być realizowane zamówienie, zamiast znaku @ można wpisać słowo: AT. Prosimy też o dopisanie obok adresu email kodu promocyjnego: TA014GLPZ00

Ważna informacja

E-mail z linkami do pobrania publikacji (w formie pdf) zostanie wysłany na wskazany przez Państwa e-mail.

Jeśli nie odnajdą go Państwo w swojej poczcie e-mailowej w zakładce głównej, prosimy o sprawdzenie w pozostałych zakładkach (np. Powiadomienia, Oferty, Społeczności) oraz w folderze Spam.

Gratulujemy

Jeśli Twoja płatność zostanie pomyślnie zreazlizowana, od razu po jej zarejestrowaniu w naszym systemie otrzymasz potwierdzenie zamówienia oraz dostęp do Twojego programu i gratisu.

Do zobaczenia!

PS. Gdyby z jakiegoś powodu e-mail z potwierdzeniem zamówienia do Ciebie nie dotarł,
napisz proszę na adres kontakt@pocztazdrowia.pl – prześlemy Ci go ponownie.

 

 

Przykro nam, ale nie udało się zrealizować Twojej płatności.

Spróbuj ponownie, a w przypadku dalszych trudności skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@pocztazdrowia.pl

Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-003 Białystok, ul. Sienkiewicza 81/3 lok. 200
KRS 0000445450 – Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 10 000 zł
Tel. 85 733 91 04 (pn. – pt. 08:00 – 16:00)