Ciche i niewidoczne bombardowanie Twoich oczu

Drogi Czytelniku,

Głównym powodem problemów ze wzrokiem są tzw. wolne rodniki, które nieustannie bombardują Twoje oczy. Te cząsteczki utleniają i powoli niszczą plamkę żółtą, soczewkę i siatkówkę, czyli najbardziej wrażliwe (i istotne!) części Twoich oczu.

Najgorsze jest to, że to bombardowanie przez wolne rodniki jest ciche i niewidoczne. Nie możesz go uniknąć, bo sam fakt, że oddychasz już Cię na to naraża.

Niektóre źródła wolnych rodników atakują Twoje oczy bezpośrednio, np.:

 • dym papierosowy,
 • zanieczyszczenie powietrza (od spalin silników diesla),
 • promieniowanie słoneczne,
 • promieniowanie sztucznego światła Twojego smartfonu, komputera, telewizora, lub tabletu.

Jak sam widzisz, nie da się unikać tego ciągłego cichego bombardowania Twoich oczu. Natomiast, możesz chronić swoje oczy.

Jak to się robi? Musisz budować linie obrony za pomocą antyoksydantów. Te składniki działają jak naturalna tarcza przed wolnymi rodnikami i uszkodzeniami oksydacyjnymi, które niszczą komórki Twoich oczu.

Czytaj dalej ⇓⇓⇓

Ta naturalna tarcza może uratować Twoje oczy

Dzięki działaniu antyoksydantów, Twoje oczy są lepiej karmione i chronione.

Twój wzrok może nawet się poprawić. Na dłuższą metę, znacznie wzrasta prawdopodobieństwo, że w przyszłości będziesz mógł czytać i prowadzić samochód bez problemu. Zakładam, że Twój lekarz rodzinny zdziwi się i będzie chciał wiedzieć jaki jest Twój sekret.

Antyoksydanty obniżają także ryzyko Twojego cierpienia z powodu chorób oczu (zaćma, jaskra, czy zwyrodnienie plamki żółtej). Te 3 choroby są głównym powodem zaburzenia wzroku i ślepoty u Polaków powyżej 50. roku życia. Poniżej, dowiesz się więcej na temat tych chorób.

Ale najpierw musisz wiedzieć, że najsilniejszymi antyoksydantami dla oczu są:

1. Witamina C

2. Witamina E

3. Cynk

Oraz dwa karotenoidy

4. Luteina

5. Zeaksantyna

Te składniki odżywcze naturalnie się pojawiają w najbardziej wrażliwych częściach oczu:

Witamina C potrzebna jest szczególnie soczewce (istotna część Twoja oka). Soczewka jest w stanie się dostosować żebyś miał ostrość widzenia z daleka lub z bliska.

Witamina E pojawia się w soczewce, ale i także w siatkówce i w plamce żółtej.

Cynk pojawia się siatkówce, ale jego stężenie spada z wiekiem, co powoduje że masz gorszy wzrok oraz wyższe ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej.

Luteina i zeaksantyna pojawiają się głównie w plamce żółtej która choć zajmuje 3% powierzchni siatkówki, to przekazuje 90% informacji wizualnej!

Te składniki odżywcze znajdują w naszym pożywieniu:

 • papryka jest znakomitym źródłem witaminy C
 • migdały zawierają dużo witaminy E
 • ostrygi zawierają cynk
 • szpinak zawiera luteinę i zeaksantynę
 • Podsumowując, pierwszy krok , aby poprawić Twój wzrok: musisz wykonać moje ćwiczenia, które opisane są w programie “Naturalnie bez okularów”.
 • Drugi krok : musisz regularnie jeść paprykę, migdały, ostrygi i szpinak.
 • Trzeci krok : musisz brać suplementy diety . Z wiekiem spada Twoja zdolność wchłaniania składników odżywczych. Tracisz przez to ochronną tarczę przed wolnymi rodnikami.

To znaczy, że potrzebujesz większych i bardziej regularnych dawek antyoksydantów niż jesteś w stanie dostarczyć wyłącznie poprzez odżywianie. Wyobrażam sobie, że trudno Ci jeść codziennie paprykę, migdały, ostrygi i szpinak. Nie bądź zły na siebie z tego powodu. My wszyscy mamy ten sam problem.

Dlatego doświadczeni specjaliści ds. żywienia i okuliści dodatkowo zalecają suplementy diety zawierające antyoksydanty.

Z takim suplementem, jesteś w stanie walczyć z wolnymi rodnikami, które powodują coraz więcej uszkodzeń, pogarszając Twój wzrok i zwiększają ryzyko chorób oczu.

Czytaj dalej ⇓⇓⇓

Udowodniona skuteczność na polepszenie wzroku

Wiele badań klinicznych wskazuje, że zażywanie suplementów diety bogatych w antyoksydanty poprawia wzrok [1].

Szczególne zmiany zauważyli w ostrości wzroku z daleka i z bliska.

Mógłbyś więc uzyskać większą swobodę kiedy czytasz, szyjesz, naprawiać coś małego. Tak samo może Ci być wygodniej kiedy prowadzisz samochód, lub idziesz do kina, na spektakl…

Antyoksydanty również polepszają pole widzenia i rozróżnianie kolorów.

Badania naukowe wykazały, że antyoksydanty polepszają wzrok w sytuacjach słabego oświetlenia oraz oślepienia, co się przyda podczas wieczornego prowadzenia auta [2] – lepiej widzisz drogę i nie oślepiają Cię tak strasznie inne samochody.

 

Badania naukowe wykazały, że antyoksydanty polepszają wzrok w sytuacjach słabego oświetlenia oraz oślepienia, co się przyda podczas wieczornego prowadzenia auta [2] – lepiej widzisz drogę i nie oślepiają Cię tak strasznie inne samochody.

Badania dotyczące antyoksydantów są na tyle przekonujące, że nawet najwyższe instytucje ds. zdrowia oficjalnie uznały te właściwości:

 • EFSA (European Food Safety Agency) uznaje, że witamina C, E i cynk pozytywnie wpływają na zdrowie, chroniąc komórki przed zmianą patologiczną jaką jest oksydacja.
 • AFSSA (Agence Française de Sécurité Sanitaire des Aliments) uznała, że luteina i zeaksantyna pomagają chronić siatkówkę i soczewkięprzed oksydacja.

Jeśli jesteś po 50.roku życia Twoim oczom grozi…

Po 50-tce, zwiększa się ryzyko ślepoty i innych zaburzeń wzroku. Trzy największe choroby to:

 1. zaćma,
 2. jaskra,
 3. zwyrodnienie plamki żółtej.

Co czwarty Polak po 50.roku życia będzie cierpieć na zwyrodnienie plamki żółtej. Mówimy o milionach ludzi chorych… Zwyrodnienie plamki żółtej niszczy najbardziej wrażliwe części oczu: plamkę żółtą (wiadomo), ale niestety też soczewkę i siatkówkę…

Zwyrodnienie plamki żółtej jest tym bardziej niebezpieczne, że pojawia się nagle. Wyobraź sobie, że prawie z dnia na dzień już nie możesz prowadzić samochodu, czytać swojej korespondencji albo po prostu poznać twarzy osób bliskich…

Konsekwencje zwyrodnienia plamki żółtej są ogromne – tym bardziej, że są nieodwracalne…

W najlepszym przypadku, Twój okulista będzie mógł powstrzymać rozwój choroby wstrzykując lek w Twoje oczy. Ale na to jest mało czasu. I sam wiesz ile miesięcy czeka się dziś na operację w Polsce. Dlatego w większości przypadków, jest już za późno.

Skoro służba zdrowia jest bezsilna, jedyną alternatywą jest ochrona Twoich oczu kiedy jeszcze masz możliwość.

Duże badanie w Stanach Zjednoczonych wykazało, że można jeszcze zapobiegać zwyrodnieniu plamki żółtej suplementem z witaminami C i E oraz z cynkiem, luteina i zeaksantyna [4].

Dodatkowo, możesz skorzystać z dzikiego owocu znanego od dawna, który chroni oczy i polepsza wzrok. Co to za owoc? Borówka czernica (borówka czarna, jagoda czarna).

Sekret pilotów Royal Air Force na lepszy wzrok

Dobrodziejstwa jagody odkryli piloci Royal Air Force, którzy jedli borówki codziennie.

Później, wiele badań potwierdziło, że borówka pozytywnie wpływa na wzrok, a szczególnie zapobiega zwyrodnieniu plamki żółtej oraz zaćmie [5].

Inne badania pokazały, że substancja aktywna jagody, tak zwana antocyjanidyna, skuteczne polepsza ostrość wzroku i widzenie w nocy m.in. wśród:

 1. kontrolerów ruchu lotniczego
 2. pilotów,
 3. kierowców tirów
 4. pacjentów z zwyrodnieniem plamki żółtej, retinopatią cukrzycową, retinopatią barwnikową, zapaleniem siatkówki, lub z postępującą krótkowzrocznością [6].

Właśnie stworzyłem taki wszechstronny suplement diety

Na podstawie wyników tych badań, stworzyłem nowy suplement diety FORMUŁA OCZY, która łączy czarną jagodę z antyoksydantami o których wspominałem (witamina C, E, cynk, luteina i zeaksantyna).

ażda z tych substancji odgrywa ważną rolę aby walczyć z uszkodzeniem tkanki z powodu wolnych rodników. Karmią Twoje oczy, poprawiają Twój wzrok i chronią Cię przed chorobami oczu związanymi ze stresem oksydacyjnym.

Wystarczy brać 4 kapsułki dziennie aby dostarczyć odpowiednią dawkę składników naturalnych, których potrzebują Twoje oczy:

 • 240 mg witaminy C
 • 30 mg witaminy E
 • 15 mg cynku
 • 30 mg luteiny
 • 6 mg zeaksantyny
 • 540 mg ekstraktu z borówki
 • 0,8 mg witaminy A

Każdy czynnik występuje w dawce zgodnej z badaniami naukowymi, które udowodniły ich skuteczność na polepszenie wzroku, walkę z zwyrodnieniem plamki żółtej, jaskrę, zaćmę oraz zmęczonymi oczami.

Wypróbuj Formułę Oczy >>

100% naturalne i łatwo wchłanialne

Witamina C (kwas L-askorbinowy) w FORMULE OCZY, pozytywnie wpływa na zdrowie i chroni komórki przed szkodliwym działaniem oksydacyjnym.

Wybrałem naturalną witaminę E w postaci Dl- tokoferylu, ponieważ organizm najlepiej ją wchłania.

Cynk występuje w postaci cytrynianu trójcynkowego gdyż jest uznany za najlepiej przyswajalny.

Luteina i zeaksantyna pochodzą z kwiatów nagietka. To one odpowiadają za jego piękny pomarańczowy kolor.

Ekstrakt z borówki pochodzi z dzikiego owocu Vaccinum myrtillus L. Ten gatunek, jest najbogatszy w antocyjanidyny, czyli substancje, które chronią Twoje oczy. To również ten gatunek, którego używano w większości badań, o których wspominałem wyżej.

Ta formuła pozwala również na regenerację Twoich oczu, bez okularów.

Twoje oczy nie są stworzone aby patrzeć przez okulary

Około 70% Polaków odczuwa pewne dolegliwości związane z oczami. Co drugi Polak nosi okulary lub soczewki [7].

Większość myśli, że okulary są przypisane do końca życia. Nie mogą sobie wyobrazić, że ich wzrok mógłby się polepszyć z czasem. Myślą, że jedyne co może się zdarzyć to wzmocnienie korekcji do momentu kiedy się już nie da więcej. Po 80. roku życia, mało kto potrafi jeszcze czytać gazetę bez problemu czy wyraźnie widzieć twarz bliskich, nawet z okularami..

 

 

Jeśli chcesz chronić swoje oczy i mieć szansę polepszyć swój wzrok, naturalnie i bez ryzyka, musisz dbać o swój sposób odżywiania. Powinieneś dopilnowywać aby Twoje oczy dostały codziennie porcję witaminy C, E, oraz cynk, luteinę, zeaksantynę i ekstrakt z czarnej jagody.

 

 

Dbając dziś o swoje oczy, będziesz mógł dłużej korzystać z dobrego wzroku. Będziesz mógł żyć spokojnie, niezależnie. Będziesz mógł dalej żyć normalnie: czytać, oglądać film, korzystać z komputera, prowadzić auto, jak również podziwiać krajobrazy i wyraźnie przeglądać się swoim bliskim.

Możesz też obniżyć ryzyko chorób oczu związane z wiekiem, jak zwyrodnienie plamki żółtej oraz uniknąć nieodwracalnych szkód.

Ile kosztuje FORMUŁA OCZY?

Kupując wszystkie składniki osobno, obliczyłem, że kosztowałoby 316 zł.

Natomiast, nie zapłacisz tyle za FORMUŁĘ OCZY. To byłoby bez sensu tworzyć potrzebny produkt jeśli większość nie będzie w stanie go kupować.

Dlatego jedno opakowanie kosztuje 97 zł. Ale to nie wszystko.

Spróbuj bez ryzyka i oceń sam wyniki

Możesz testować dziś FORMUŁĘ OCZY bez ryzyka. Chroni Cię moja gwarancja 100% satysfakcji bez limitu.

Jeśli po spróbowaniu FORMUŁY OCZY uznasz, że nie jest najlepszym wyborem dla Ciebie, wystarczy, że mi odeślesz swoje nieotwarte opakowania, a zwrócę Ci pieniądze do ostatniego grosza. Dlaczego to robię? Bo zależy mi na dobrych relacjach z Tobą oraz wspólnym zaufaniu.

Antyoksydanty w FORMULE OCZY działają od pierwszej dawki. Biorąc codziennie FORMUŁĘ OCZY, powinieneś poczuć w ciągu 3 tygodni (do 2 miesięcy maks.), mniejsze zmęczenie oczu — szczególnie jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem czy telewizorem. Po kilku miesiącach, powinieneś zauważyć poprawę Twojego wzroku na co dzień, ale i też nocą, kiedy np. prowadzisz samochód.

Jak badania wskazują, ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej, jaskry i zaćmy również się zmniejszy. Wiadomo, to nie znaczy, że będziesz w 100% odporny na te choroby. Polecam, żebyś się dalej badał regularnie u okulisty.

Wiem, że ten suplement został stworzony z troską według najnowszych badań naukowych. Jednak moje doświadczenie w tej dziedzinie nauczyło mnie, że każdy może być unikalny. I, że wyniki różnią się w zależności od tego, kto je przeprowadza.

Możesz więc spokojnie testować FORMUŁĘ OCZY dzięki mojej gwarancji 100% satysfakcji.

Wypróbuj Formułę Oczy >>

Poznaj rewolucyjną i innowacyjną formułę na wzmocnienie i poprawę wzroku

dobry wzrok

komfort widzenia

pewność siebie

Formuła OCZY NUTRI 40+ to:

 • suplement o działaniu antyoksydacyjnym, który odżywia i "dotlenia" Twoje oczy,
 • obrona przed wolnymi rodnikami, które uszkadzają wzrok,
 • rozwiązanie dla osób, które chcą wspomóc zmęczone oczy,
 • profilaktyczne utrzymanie dobrego wzroku,
 • połączenie odpowiednich składników, które daje najlepsze efekty.

100% naturalny i łatwo przyswajalny skład :

Ekstrakt z borówki czernicy

 

Ekstrakt suchy z kwiatów nagietka

Cynk

Witaminy:  C, E, A

Dzięki Formule "Oczy":

 • wyraźnie odczujesz poprawę komfortu Twoich oczu, szczególnie jeśli dużo czasu spędzasz przy komputerze lub czytaniu,
 • chronisz oczy przed działaniem wolnych rodników i promieniowaniem UV,
 • Twoje oczy szybciej dostosują się do zmiany oświetlenia (po zmierzchu lub w słabym oświetleniu), co jest ważne np. podczas prowadzenia samochodu,
 • zregenerujesz zmęczone oczy,
 • uszczelnisz naczynia krwionośne oczu,
 • poprawisz ostrość widzenia.

TYLKO TERAZ ATRAKCYJNA CENA I E-BOOK

TAK, zamawiam Formułę Oczy

Uzupełnij bezpieczny formularz rejestracji

Formuła Oczy

suplementacja na 1 mc
(1 x 120 kapsułek)

97,00 PLN

+ koszt przesyłki (15,90 zł)

Formuła Oczy

suplementacja na 3 mce
(3 x 120 kapsułek)

291,00 PLN 269,00 PLN

 • koszt dzienny kuracji tylko 3 zł

 + przesyłka GRATIS 

Formuła Oczy

suplementacja na 6 mcy
(6 x 120 kapsułek) 

582,00 PLN 529,00 PLN

 • koszt dzienny kuracji tylko 2,93 zł

 + przesyłka GRATIS 

Brak produktu w magazynie. Wybierz inny produkt lub zrób zakupy za jakiś czas.
Produkt wybrany do zamówienia: Formuła oczy (120 kapsułek) – 3 op.
269 PLN + przesyłka GRATIS
+ eBook "Nagietek"
Krok 1 Podaj swoje dane kontaktowe

Potwierdzamy złożenie zamówienia.

Nasz zespół za chwilę rozpocznie kompletowanie Twojej przesyłki.

Dziękujemy i zachęcamy do dalszych zakupów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@directmedia.com.pl.

 

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, napisz do nas na adres kontakt@directmedia.com.pl

 

Przykro nam, ale nie udało się zrealizować Twojej płatności.

Spróbuj ponownie, a w przypadku dalszych trudności skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@directmedia.com.pl

Direct Media sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-003 Białystok, ul. Sienkiewicza 81/3 lok. 200
KRS 0000445450 – Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 10 000 zł
Tel. 85 733 91 04 (pn. – pt. 08:00 – 16:00)